Жаңа шетелдік серіктес ЖОО- Білім Берудегі Заманауи Ақпараттық Технологиялар Институтымен шартқа қол қойылды (ИСИТО) Бішкек қ., Қырғыз Республикасы)

2020 жылдың 2 желтоқсанында SILKWAY Халықаралық университеті   "Онлайн оқыту – білім беру технологиясы ретінде" атты халықаралық дөңгелек үстелге қатысты. Ұйымдастырушылар-Қазақ Еңбек және әлеуметтік қатынастар академиясы (Қазатисо, Алматы қ., Қазақстан Республикасы) және білім берудегі заманауи ақпараттық технологиялар институты (ИСИТО). Бішкек қ., Қырғыз Республикасы).
       Дөңгелек үстел аясында Білім берудегі заманауи ақпараттық технологиялар институты (ИСИТО) мен SILKWAY Халықаралық университеті арасында ынтымақтастық туралы келісім-шартқа қол қойылды.