Құрметті профессор-оқытушылар құрамы және студент жастар! Сіздерді көктемнің алғашқы мерекесі-1 наурыз Алғыс айту күнімен шын жүректен құттықтаймын!

Құрметті профессор-оқытушылар құрамы және студент жастар!

Сіздерді көктемнің алғашқы мерекесі-1 наурыз Алғыс айту күні-Қазақстан халқы Ассамблеясының құрылған күнімен шын жүректен құттықтаймын!

Алғыс айту күнін мерекелеудің басты мақсаты "Мәңгілік Ел" жалпыұлттық патриоттық идеясын, жалпы тарих пен тарихи сана негізінде қазақстандық бірегейлік пен бірлікті нығайту және дамыту, қазақстандық құндылықтарды бағалау болып табылады.

Құрметті достар!
Егемен еліміздің бірлігі мен әл-ауқатын бүгінгі күні нығайтып отырған игі істер үшін баршаңызға алғыс білдіруге рұқсат етіңіздер. Сіздерге денсаулық, қуаныш, еңбекте табыс тілеймін!

Ғылым және инновация жөніндегі Проректор, PhD докторы
Silkway халықаралық университеті