Silkway Халықаралық университетінде "Shymkent" ӘКК АҚ.

Бүгін Silkway Халықаралық университетіне кешке жоспарланған сапарын "Shymkent" ӘКК АҚ Басқарма төрағасы Б.Т. Канкин қуантты.Б. С. Юнусова және қазіргі заманғы фронт-офис. Ол көрген инфрақұрылымға үлкен таңданысын білдірді.
Сапар барысында Бауыржан Канкин сондай-ақ SmartHub Silkway-де болды, онда бірінші кезекте Нұрлыбек Жұматаев (PhD, swiu цифрландыру жөніндегі Проректор) бастаған жас IT мамандар тобымен танысты, ол орталықтың қызметі, өзіндік әзірлемелері және алдағы жоспарлары туралы егжей-тегжейлі айтып берді.
Айта кету керек, Б.Канкин "анти-covid" қондырғысына қызығушылық танытты - медициналық масканың болуын анықтайтын және ол болмаған жағдайда масканы өзі шығаратын көп функциялы құрылғы, сондай-ақ арнайы бөлімде сенсормен жарияланған антисептик бар, ол қолын жақындатқан кезде антисептикалық санитайзерді шашыратады.
Б. Канкин, бәрінен басқа, кешенді ерекше атап өтті: "Ақылды жаяу жүргінші" - бұл адамдарға жол-көлік оқиғаларының алдын ала отырып, күндіз-түні кез келген уақытта қауіпсіз өтуге көмектесетін жаяу жүргінші. Жаяу жүргінші лазерлермен және проектормен жабдықталған олар адам жаяу жүргіншіге қадам басқан кезде қосылады, осылайша жүргізушілерге тоқтау үшін белгі (сигнал) береді.
Кездесу соңында екі тарап өзара тиімді ынтымақтастыққа оң келісім берді.

"Shymkent" ӘКК АҚ өзін-өзі жеткілікті коммерциялық ұйым, инвесторлар үшін және барлық мәселелер бойынша олармен өзара іс-қимыл жасау үшін "кіру" нүктесі екенін атап өткен жөн. ӘКК қазір қала экономикасының дұрыс құрылымын қалыптастырып жатыр.