Жыр мүшайрасы болып өтті

ҚР, Педагогикалық ғылымдар академиясының ұйытқы болуымен өтіп жатқан Республикалық жыр мүшәйрасының қалалық кезеңін Silkway Халықаралық университеті жоғары дәрежеде өткізді. Байқаудың қалалық кезеңіне мегаполисімізден 37 жұмыс бақ сынап, ең үздік деп танылған 3 жұмыс байқаудың республикалық кезеңіне жолдама алды.
Байқауда белгілі ақын, Қазақстан жазушылар одағының мүшесі, Абайтанушы Абай Қалшабек , Қазақстан жазушылар одағының мүшесі, 2015 жыл «Жалдың үздік ақыны», «Алтын қалам-2016» номинациясының иегері Дәурен Айманбет және журналист, «Қызмет» газетінің бас редакторы Нармбетова Бейсенкүл сыңды белгілі тұлғалар қазылық етті.
Байқау қорытындысына сәйкес қатысушылар арасынан ерекше көзге түсіп, әділ қазылар тарапынан жоғары бағаланған Нүркен Нұрғазы, Әзімхан Исабек және Бейбітбек Ақбота республикалық кезеңге жолдама алды.
Байқаудың өтуіне қолдау білдірген Silkway Халықаралық университетінің президенті Мадияр Бахтиярұлына үлкен алғыс білдіреміз.