Хабарландырулар

02.04.-04.04.2021 күндері SWIU Президенті Ифтихар Бахтиярұлының қолдауымен Silkway Халықаралық университеті мен Шымкент қаласы Ішкі саясат және жастар істері жөніндегі басқармасының ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдық мерейтойына орай «Тәуелсіз ел тірегі-білімді ұрпақ» » атты Республикалық пікірсайыс турнирінің өтетіндігін хабарлаймыз!
Туринрге қатысушы аймақтар:
1. Нұр-сұлтан қаласы
2. Ақмола облысы
3. Алматы облысы
4. Алматы қаласы
5. Ақтөбе облысы
6. Атырау облысы
7. БатысҚазақстан облысы
8. Жамбыл облысы
9. Маңғыстау облысы
10. Павлодар облысы
11. СолтүстікҚазақстан облысы
12. Түркістан облысы
13. Қарағанды облысы
14. Қостанай облысы
15. Қызылорда облысы
16. Шығыс Қазақстан облысы
17. Шымкент қаласы

Қазақстан Республикасында пікірсайыс 1996 жылдан бастап ойнала бастаса осы күнге дейін 17 аймақтың басын қосқан және дәл осындай жүлде қоры бар пікірсайыс турнирі өтпеген.
Іс-шаранаң ашылуына қала әкімінің орынбасары Шыңғыс Мұхан, маслихат депутаттары, эстрада жұлдыздары және БАҚ өкілдері қатысады деп жоспарланып отыр. Іс-шара карантин талаптары қатаң сақталады!