Шымкенттің инетектуалды жастары SWIU-да шоғырланған

04.01.2021 күні әнші Сәкен Майғазиев Silkway Халықаралық университеті мен Шымкент қалалық жастар ресурстық орталығының біріге қолға алған "Жастардың айтары бар" жобасына сұхбат берді. Жобада мәдениет, өнер, жастар арАсындағы бірқатар актуалды мәселелер қозғалды.
Оқу орнымызбен танысқан Сакен Майғазиев, ұстаздарымыздың білімі мен жастардың белсенділігіне таңданысын жасырмады. «Шымкенттің интелектуалды жастары- Silkway Халықаралық университетінде шоғырланған себебі ұстаздары парасатты»-деп, жоғары баға берді.
Эстрада жұлдызы мәдениеттің маңыздылығын түсіндіріп, қала жастарына сәттілік тіледі.
Сұхбаттың толық нұсқасын алдағы уақытта Silkway Халықаралық университетінің әлеуметтік желідегі парақшаларынан тамашалай аласыздар!