"Оңтүстік Кавказдағы жанжалдан кейінгі кезеңдегі жаңа философиялық әлем тәртібі" халықаралық онлайн-конференциясы өтті.

2021 жылғы 11-12 наурызда Бакуде Әзербайжан Ұлттық Ғылым Академиясының Философия және әлеуметтану институтымен және Silkway халықаралық университетімен әріптестікте "Жанжалдан кейінгі кезеңдегі Оңтүстік Кавказдағы жаңа философиялық әлем тәртібі"халықаралық онлайн-конференциясы өтті.

Пленарлық отырыста Әзербайжан Ұлттық Ғылым Академиясының Философия және Әлеуметтану институтының директоры философия ғылымдарының докторы, профессор Мамедзаде Ильхам Рамизоглу және Silkway Халықаралық университетінің Ғылым және инновациялар жөніндегі проректоры Бибол Ермұратұлы Жақыпбаев құттықтау сөз сөйледі.
Онлайн-конференцияның екі күндік жұмысында Қазақстан, Әзірбайжан, Түркия, Италия, Болгария, Израиль, Пәкістан және Франция ғалымдары баяндама жасады. 27 баяндама тыңдалды.
Секциялық отырыста Silkway Халықаралық университетінің "Түркология" ғылыми орталығының жетекшісі Сейсенбай Жолайұлы Құдасов "қақтығыстан кейінгі кезеңдегі әзірбайжан-қазақстан қатынастарының даму болашағы"тақырыбында баяндама жасады.

Осы жылдың басында Әзербайжан Ұлттық Ғылым Академиясының Философия және әлеуметтану институтымен және Silkway халықаралық университетімен ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойылды. Бұл серіктестік аясында өткізілетін алғашқы бірлескен халықаралық іс-шара. Келесі конференция сәуір айының басында Silkway Халықаралық университетінде өтеді.