Хабарландырулар

2020-08-29 Silkway Халықаралық университеті 2020-2021 оқу жылына профессорлық-оқытушылық құрамның лауазымдарына конкурс жариялайды:

2020-08-29 Шымкент қаласы, Тоқаев көшесі, 27А ғимаратында орналасқан Silkway Халықаралық университеті 2020-2021 оқу жылына профессорлық-оқытушылық құрамның лауазымдарына конкурс жариялайды:

«Тілдік пәндер» кафедрасы
 аға оқытушы (қазақ тілі) – 1 бірлік
аға оқытушы (орыс тілі) – 1 бірлік
оқытушы (орыс тілі) – 3 бірлік
«Шетел филологиясы» кафедрасы
аға оқытушы (араб тілі) – 1 бірлік
аға оқытушы (ағылшын тілі) – 1 бірлік
оқытушы (ағылшын тілі)  – 2 бірлік
 «Химия және биология» кафедрасы
 доцент - 1бірлік
аға оқытушы – 1бірлік
оқытушы – 1бірлік
«Информатика және математика» кафедрасы
  доцент – 2 бірлік
 аға оқытушы – 2 бірлік
 оқытушы – 1 бірлік
«Дене шынықтыру және әскери дайындық» кафедрасы
аға оқытушы – 3 бірлік
оқытушы – 4 бірлік
 «Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі» кафедрасы
 профессор – 1 бірлік
доцент – 1 бірлік
аға оқытушы – 3 бірлік
«Педагогика және психология» кафедрасы
 кафедра меңгерушісі – 1 бірлік
профессор – 1 бірлік
 аға оқытушы – 1 бірлік
аға оқытушы (дефектология)  – 3 бірлік
«Әлеуметтік-құқықтық пәндер» кафедрасы
аға оқытушы (құқықтану) – 1 бірлік
аға оқытушы (әлеуметтік-гуманитарлық пәндер) – 2 бірлік
 «Экономика және бизнес» кафедрасы
аға оқытушы – 1 бірлік
оқытушы – 1 бірлік
«Кәсіптік оқыту және өнер» кафедрасы
аға оқытушы – 1 бірлік
оқытушы – 2 бірлік

Өтініш беру мерзімі: осы хабарландыру жарияланған күннен бастап 15 күнтізбелік күннен кешіктірмей.
Құжаттар қабылдаудың соңғы күні мен уақыты: 12.09.2020ж., сағ. 18-00 (қоса алғанда).
Хабарласу мекенжайы: 160011, Шымкент қаласы, Тоқаев көшесі 27А ғимарат, 2-қабат №207 каб., e-mail: swiu.kk@mail.ru, тел. +7 (7252) 53-59-48, +7702-627-36-26

Өтінішке келесі құжаттар қоса тіркеледі:
  • Жеке куәліктің көшірмесі;
  • Кадрларды есепке алу бойынша жеке парағы;
  • Өмірбаян;
  • Жоғары білімі мен академиялық және ғылыми дәрежесі туралы дипломдардың, ғылыми атағы туралы құжаттардың көшірмелері (нотариалды куәландырылған);
  • Қайта даярлау және біліктілікті арттыру туралы сертификаттардың көшірмесі (болған жағдайда), (соңғы бес жыл бойынша) және салыстыру үшін түпнұсқалары;
  • Ғылыми жұмыстар мен өнертабыстардың тізімі (болған жағдайда);
  • Конкурс жарияланған күнге дейін бір ай аралығында берілген Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің анықтамасы;
  • № 086 нысанындағы медициналық анықтама, 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының бұйрығымен бекітілген (нормативтік құқықтық актінің мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 6697 тіркелген) немесе жеке медициналық кітапша;
Конкурсқа қатысушы біліміне, жұмыс тәжірибесіне, кәсіби деңгейіне қатысты қосымша ақпарат (ғылыми жарияланымдардың тізімі, алдыңғы жұмыс орнындағы басшылық берген ұсынымдар және т.с.с.) бере алады.
Конкурсқа қатысушы өтінішін қосымша құжаттарымен бірге конкурсқа қатысу үшін электронды түрде аталған хабарландыруда көрсетілген Университеттің электронды мекен жайына жібере алады. Форс-мажорлық жағдайларды есептемегенде, үміткер құжаттардың түпнұсқаларын конкурстық комиссияның отырысы күнінде ұсынады.