Silkway Халықаралық университетінің профессоры Молдабек Құлахметті құттықтаймыз! Сізге жемісті жұмыс және жоғары ғылыми жетістіктер тілейміз!

Silkway Халықаралық университетінің ғылыми зерттеулерді ұйымдастыру бөлімі Silkway Халықаралық университетінің профессоры, педагогика ғылымдарының докторы Молдабек Құлахмет "Ақпараттық технологиялар арқылы бастауыш мектепте қазақ тілі сабақтарында оқушылардың сөйлеу дағдыларын қалыптастыру" тақырыбындағы №6 басымдық бойынша №3 отырыс хаттамасына №2 үзінді-көшірме негізінде ҰҒК шешімімен 2021-2023 жылдарға арналған ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық жобалар конкурсы бойынша 32 322 596 теңге сомасына мақұлданғанын хабарлайды.

Жобаны іске асыру барысында ақпараттық технологиялар арқылы бастауыш сынып оқушыларының дұрыс сөйлеу және тіл мәдениеті дағдыларын қалыптастыру бойынша ғылыми негіз анықталып, әдістемелік әдебиеттер талданатын болады. Сонымен қатар ауызша сөйлеу әрекетін дамыту әдістемесін жасау.