27.01.2021 күні Шымкент қаласы әкімінің орынбасары Мақсұт Исахов Silkway Халықаралық
университеті мен Шымкент қалалық Жастар ресурстық орталығының ұйымдастыруымен өткен "Жастардың айтары бар" жобасында сұхбат берді. Жобаға қаламыздың жиырма беске жуық мекемесінен белсенді жастар, қоғам белсенділері мен журналисттер қатысты. Жобада әкім орынбасары транспорт мәселесі, Шымкент туризіміне жастардың қосар үлесі сыңды бірқатар мәселедердің маңыздылығын түсіндіріп, қала жастарына сәттілік тіледі.
Мақсұт Исахов "Жастардың айтары бар" жобасын жоғары бағалады.
Жобаға қолдау білдіргені үшін SWIU президенті Ифтихар Бахтиярұлы Юнусов мырзаға зор алғысымызды білдіреміз!