Хабарландырулар

Құрметті «ОРДА» университетінің білім алушылары мен түлектері!

«ОРДА» университеті МИРАС университетімен бірігу рәсімінен өтіп жатқанын хабарлаймыз. Дипломдар жаңадан құрылған университетке беріледі, оның атауы туралы қосымша хабарлаймыз.
Әлеуметтік желілерде сот шешімі негізінде «Орда» университеті лицензиядан айырылғаны туралы ақпарат таратылуда. Сіздерге жаңадан біріккен университет ашу кезеніңде ескі лицензия қайтарылуы - бұл біріктіру кезеңдерінің бірі, келесі қадам біріккен университетке жаңа лицензия берілетін тұралы хабарлаймыз.
Жаңа 2021-2022 оқу жылын Сіздер біріккен жаңа ЖОО-да жалғастырасыздар.
Барлық сұрақтар бойынша кураторларға хабарласуыңызды сұраймыз, сондай-ақ университет сайтында онлайн-кеңесші және Сall center +77252550007 нөмірі бойынша жұмыс істейді. Егер телефон бос болмаса, біз сізге міндетті түрде қоңырау шаламыз!