Silkway Халықаралық университетінің проректорлары, декандары, құрылымдық бөлімшелерінің басшылары және ПОҚ "Академиялық көшбасшылық бағдарламасы" біліктілікті арттыру бағдарламасына қатысты.

Академиялық көшбасшылық бағдарламасы халықаралық стандарттарды ұстануды қамтамасыз ететін ұйымдарды, жүйелер мен процестерді дамыту үшін қажетті негізгі блоктарды сипаттайды. Бағдарламаның философиясы осы үлкен міндетті жүзеге асыру үшін осы бағдарламаның негізгі принциптерін жоғары оқу орнының операциялық қызметіне енгізу қажет.

Халықаралық стандартты білім беруді осы негізгі принциптерге негізделген философия мен операциялық мәдениетті дамытусыз қамтамасыз ету мүмкін емес.

Бағдарламаның спикерлері:
М.Дәуленов - PhD, ҚР БҒМ Вице-министрі,
С.Буянский - PhD, LL.М., Нархоз университеті ректорының м.а.,
Т.Нәрікбаев - "М.С.Нәрікбаев атындағы КАЗГЮУ Университеті" АҚ Басқарма Төрағасы»,
К.Ерғалиев - MD MPH DrPH, Сүлейман Демирел атындағы университет ректоры,
Л.О'Доннелл - PhD, Назарбаев Университетінің академиялық істер жөніндегі вице-провосты және басқалар.

Қорытынды бойынша 36 академиялық сағат оқығаны бойынша Academic Leadership Program қатысу сертификаттары берілді.