Silkway Халықаралық университеті мен Шымкент қалалық Жастар ресурстық орталығы “Жастардың айтары бар» жобасының келесі түсірілімін жарыққа шығарды.

Жобаның басты қонағы Түркістан облысы қоғамдық денсаулық басқармасының «Облыстық клиникалық ауруханасы» МКК-ның бас дәрігері Сұлтанов Елдос Едігеұлы тәжірибе мен білімді ұштастырудың дәрігер үшін қаншалықты маңыздылығымен бөлісті. Бүгінгі қазақ медицинасының оң өзгерістері мен болашақта дәрігер маманы болудың қыр-сырымен бөлісті. Өз тәжірибесінде 10 000-ға жуық операция жасаған дәрігер алғашқы операциясының әсерімен бөлісті. Сұхбат барысында көптеген сұрақтар қойылды. Алдағы уақытта өз жалғасын табатынына сеніміміз мол.