Silkway Халықаралық университетінде "Ғылыми зерттеу әдістемесі" тақырыбында дөңгелек үстел өтті. Шақырылған спикер - ОҚМА бірінші проректоры, мед.ғ.кандидаты, профессор М.М. Есіркепов.

Silkway Халықаралық университетінде "Ғылыми зерттеу әдістемесі" тақырыбында дөңгелек үстел өтті. Шақырылған спикер - Оңтүстік Қазақстан медицина академиясының бірінші проректоры, мед.ғ.кандидаты, профессор М.М. Есіркепов SWIU ғалымдарымен, декандармен, меңгерушілермен қызу пікірталаста. кафедралар, ПОҚ және жас ғалымдар өздерінің қызметі, жарияланымдық белсенділігі туралы айтып берді, сондай-ақ гранттық қаржыландыру бойынша ғылыми жобалардың болашақ бірлескен коллаборациясына қызығушылық танытты.

Проф. М. М. Есіркеповке кездесу және одан әрі ынтымақтастық үшін зор алғысымызды білдіреміз!