Хабарландырулар

2020-09-23 Silkway Халықаралық университеті профессорлық-оқытушылық құрамның лауазымдарына конкурс жариялайды:

2020-09-23 Шымкент қаласы, Тоқаев көшесі, 27А ғимаратында орналасқан Silkway Халықаралық университеті профессорлық-оқытушылық құрамның лауазымдарына конкурс жариялайды:

«Тілдік пәндер» кафедрасы
доцент - 2 бірлік
аға оқытушы (қазақ тілі) – 2 бірлік
оқытушы(қазақ тілі) – 2 бірлік
аға оқытушы (орыс тілі) – 4 бірлік
оқытушы (орыс тілі) – 3 бірлік
«Шетел филологиясы» кафедрасы
аға оқытушы (ағылшын тілі) – 1 бірлік
оқытушы (ағылшын тілі)  – 2 бірлік
«Химия және биология» кафедрасы
 кафедра меңгерушісі – 1 бірлік
доцент – 2 бірлік
аға оқытушы (биология) – 2 бірлік
оқытушы (биология) – 1бірлік
«Информатика және математика» кафедрасы
профессор – 1 бірлік
доцент – 2 бірлік
 аға оқытушы (математика) – 2 бірлік
аға оқытушы (информатика) – 4 бірлік
оқытушы (информатика)– 3 бірлік
«Дене шынықтыру және әскери дайындық» кафедрасы
доцент – 3 бірлік
аға оқытушы – 5 бірлік
оқытушы – 1 бірлік
«Педагогика және психология» кафедрасы
доцент – 3 бірлік
аға оқытушы (дефектология)  – 1 бірлік
аға оқытушы – 1 бірлік
оқытушы – 2 бірлік
«Әлеуметтік-құқықтық пәндер» кафедрасы
доцент – 1 бірлік
аға оқытушы (әлеуметтік-гуманитарлық пәндер) – 4 бірлік
«Экономика және бизнес» кафедрасы
аға оқытушы – 2 бірлік
«Қазақстанның казіргі заман тарихы, тарих және география» кафедрасы
аға оқытушы – 2 бірлік
 «Кәсіптік оқыту және өнер» кафедрасы
аға оқытушы – 2 бірлік
«Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі»
аға оқытушы – 1 бірлік

Өтініш беру мерзімі: осы хабарландыру жарияланған күннен бастап 15 күнтізбелік күннен кешіктірмей.
Құжаттар қабылдаудың соңғы күні мен уақыты: 08.10.2020 ж., сағ. 18-00 (қоса алғанда).
Хабарласу мекенжайы: 160011, Шымкент қаласы, Тоқаев көшесі 27А ғимарат, 2-қабат №207 каб., e-mail: swiu.kk@mail.ru, тел. +7 (7252) 53-59-48, +7702-627-36-26

Өтінішке келесі құжаттар қоса тіркеледі:
  • Жеке куәліктің көшірмесі;
  • Кадрларды есепке алу бойынша жеке парағы;
  • Өмірбаян;
  • Жоғары немесе жоғарғы оқу орнынан кейінгі білімі туралы дипломның және (немесе) академиялық және ғылыми дәрежесі және (немесе) ғылыми атағы туралы дипломдардың көшірмелері және салыстыру үшін түпнұсқалары;
  • Қайта даярлау және біліктілікті арттыру туралы соңғы бес жыл бойынша сертификаттардың (бар болған жағдайда) көшірмелері және салыстыру үшін түпнұсқалары;
  • Ғылыми енбектері немесе өнертабыстарының тізімі (бар болған жағдайда);
  • Конкурс жарияланған күнге дейін бір ай аралығында берілген Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің анықтамасы;
  • Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган бекіткен №086 нысандағы медициналық анықтама немесе жеке медициналық кітапша.
Конкурсқа қатысушы біліміне, жұмыс тәжірибесіне, кәсіби деңгейіне қатысты қосымша ақпаратты (ғылыми жарияланымдардың тізімі, алдыңғы жұмыс орнындағы басшылық берген ұсынымдар және т.с.с.) бере алады.
Конкурсқа қатысушы өтінішін қосымша құжаттарымен бірге конкурсқа қатысу үшін электронды түрде аталған хабарландыруда көрсетілген Университеттің электронды мекен жайына жібере алады. Форс-мажорлық жағдайларды есептемегенде, үміткер құжаттардың түпнұсқаларын конкурстық комиссияның отырысы күнінде ұсынады.